DAOPRO
Suplement diety DAOPRO    zawiera naturalną oksydazę diaminową (DAO).
Przeznaczony jest dla osób z objawami nietolerancji histaminy. Pozwala uzupełnić niewystarczającą ilość enzymu DAO w organizmie i dzięki temu wyciszyć objawy.
ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI
DARMOWE PRÓBKI DAOPRO
Zapisz się, by otrzymać darmowe próbki suplementu diety DAOPRO
Akceptuję regulamin*
*Wymagana akceptacja regulaminu
Twoje zgłoszenie zostało wysłane - sprawdź skrzynkę mailową.

Jak działa daoPRO?

Oksydaza diaminowa (DAO) zawarta w DAOPRO uzupełnia ilość enzymu odpowiedzialnego za metabolizowanie histaminy pokarmowej w organizmie.

Przyjmowanie 1 tabletki DAOPRO przed każdym posiłkiem, zwiększa ilość enzymu DAO w jelicie cienkim, a tym samym zdolność do rozkładania zawartej z produktach spożywczych histaminy, której nadmiar wywołuje objawy niepożądane.
 
Zawarty w DAOPRO enzym DAO działa wyłącznie w jelicie, nie jest wchłaniany i nie działa ogólnoustrojowo, dlatego uważany jest za nieszkodliwy i niewywołujący skutków ubocznych. 

Opatentowana otoczka DAOPRO jest odporna na działanie soku żołądkowego, zabezpiecza enzym przed rozkładem, dzięki czemu następuje kontrolowane uwalnianie i maksymalna aktywność enzymatyczna DAO w miejscu docelowego działania (jelito cienkie).

Jak dawkować DAOPRO?

Należy przyjmować 1 tabletkę popijając niewielką ilością wody 20 minut przed głównymi posiłkami (3 razy dziennie).

Tabletki DAOPRO posiadają otoczkę odporną na działanie kwasu solnego, która zabezpiecza enzym przed degradacją w żołądku, i umożliwia uwalnianie go w sposób opóźniony w jelicie cienkim, czyli w miejscu docelowego działania, gdzie DAO degraduje histaminę spożywaną w pokarmach.
W związku z tym, tabletki należy połykać w całości.